اجاق گاز سامسونگ با شعله های LED

 • اجاق گاز سامسونگ با شعله های LED

  سامسونگ در CES در ژانویه گذشته وسایل آشپزخانه بسیار شیک خود را با نام Chef Collection در معرض دید عموم قرار داد و در تمام طول سال توانست توجه ها را به خود جلب کند.

  آخرین محصول اضافه شده به این مجموعه اجاق گازی است که شعله های مجازی LED به زیر قابلمه شما از خود ساطع می کند تا به شما نشان بدهد که چه زمانی گاز روشن است و چقدر داغ است.

  این اجاق گاز چندی قبل در اروپا عرضه شد و حالا در آمریکا در کنار دیگر مدل  گازهای الکترونیکی با قیمت ۳۷۰۰ دلار عرضه خواهد شد. این گاز بر روی یک فر قرار گرفته است که قابلیت دو قسمت شدن را دارد تا بتوانید در بخش های جداگانه ی فر غذاهای مختلفی بپزید.

  درکنار بقیه محصولات مجموعه Chef Collection که شامل یک یخچال ۴ در، یک ماشین ظرفشویی با امکان شستشوی گوشه-به-گوشه و دیگر محصولات با طراحی فوق العاده، این گاز براساس نظرات و بازخورهای دریافت شده از “کلوب آشپزان” سامسونگ  که اتاق گفتگوی رستوران داران و آشپزان در کلاس جهانی است، ساخته شده است.

  مشخص نیست که کدامیک از آشپزان حاضر در این اتاق گفتگو درخواست یک شعله مجازی LED کرده است اما سامسونگ می گوید این ویژگی به این دلیل ایجاد شده است تا به آشپزان خانگی کنترل بصری بیشتری بر روی گاز بدهد. این ویژگی به نظر کاملا معقول می آید به خصوص که در گازهای صفحه ای معمولا نمی توان تشخیص داد که چه زمانی روشن یا داغ .

  اجاق گاز سامسونگ با شعله های LED

  اجاق گاز سامسونگ با شعله های LED

  اجاق گاز سامسونگ با شعله های LED

  منبع : lahzehnama.ir